ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku

 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


26. 06. 2014 internet späť

Bažant Pohoda - prvý festival so 4G od Orangeu

Čo sa stane na festivale, neostane na festivale. To je hlavný slogan, pod ktorým Orange ako hlavný partner najväčšieho slovenského hudobného festivalu Bažant Pohoda 2014 prinesie všetkým jeho účastníkom možnosť zdieľať svoje zážitky po novom – ešte vyššou rýchlosťou a vo vyššej kvalite.

Vďaka Orange 4G sieti, ktorej komerčnú prevádzku Orange spustí len niekoľko dní pred festivalom, sa Bažant Pohoda stane prvým hudobným festivalom na Slovensku, plnohodnotne pokrytým signálom 4G od Orangeu.

„Naše služby prinášame pre ľudí a chceme, aby boli pre nich relevantné a dávali im konkrétny úžitok. Bažant Pohoda je ideálnym miestom, kde naši zákazníci radi zdieľajú emócie, zábavu, zážitky a radosť z dobrej hudby, priateľov a dobrej nálady. Chceme, aby ich tento rok mohli zdieľať ešte rýchlejšie a vo vyššej kvalite. Spolu s návštevníkmi festivalu oslávime spustenie komerčnej prevádzky najrýchlejšej mobilnej siete novej generácie,“ povedal generálny riaditeľ Orangeu Pavol Lančarič.

Všetci zákazníci Orangeu, ktorí majú telefón s podporou 4G a akýkoľvek dátový program od Orangeu, si budú môcť na festivale bezplatne vyskúšať komfort, ktorý prináša nová generácia mobilných sietí. 4G siete ako tá od Orangeu umožňujú pripojenie podstatne vyššími rýchlosťami a s rýchlou odozvou. Zdieľať všetky zážitky z festivalu s kamarátmi na sociálnych sieťach tak bude s Orangeom ešte pohodlnejšie.

Vyskúšať si rýchlosti 4G siete od Orangeu si však budú môcť aj tí, ktorí nemajú zariadenie podporujúce 4G. V Orange zóne si budú môcť požičať zariadenie Huawei a otestovať výhody 4G na vlastnej koži.

Vďaka 4G pokrytiu tento rok budú môcť fanúšikovia festivalu zažiť Bažant Pohodu skutočne novým spôsobom. Pre všetkých, ktorí sa na festival nedostanú, pripravil Orange originálny spôsob sledovania diania – reportéra vybaveného špeciálnou kamerou, ktorého budú môcť fanúšikovia na facebookovom profile Orangeu ovládať pokynmi a vďaka jeho kamere sledovať v priamom prenose, ako ich plní.

Pripravené sú aj živé prenosy z Orange stage, na facebookovom profile Orangeu si teda záujemcovia budú môcť pozrieť exkluzívny streaming vybraných vystúpení z tohto pódia v reálnom čase.

Internetové pripojenie pre všetkých

Okrem rýchleho 4G internetu pre návštevníkov Orange už tradične zabezpečí aj špeciálne internetové riešenie ušité na mieru pre potreby festivalu. Festival každý rok trhá rekordy v objeme prenesených dát. Počas minulého ročníka návštevníci spolu v mobilnej sieti Orangeu a prostredníctvom wi-fi pripojenia preniesli 673 GB dát. Tak ako v minulom roku, aj tento rok chce Orange návštevníkom umožniť čo najjednoduchšie zdieľanie pohodových zážitkov vďaka vysokej kapacite internetového pripojenia. Oproti minulému roku sa približne o tretinu zvýši aj počet prístupových bodov, ktoré slúžia pre organizátorov či partnerov festivalu a priestory ako napríklad backstage, press centrum a ďalšie miesta v areáli.

Oficiálna mobilná aplikácia je od Orangeu

Návštevníci festivalu, ktorí si nechcú nechať ujsť nič dôležité a zaujímavé, iste ocenia praktického navigátora – oficiálnu aplikáciu Bažant Pohoda 2014 powered by Orange. Tá okrem kompletného programu, noviniek zo stránky festivalu, aktualít zasielaných priamo organizátorom či programových pripomienok, prinesie napríklad aj možnosť zdieľať svoj individuálny festivalový hudobný program na Facebooku. Minulý rok si aplikáciu stiahlo takmer 10 000 návštevníkov. Vďaka nej majú stále k dispozícii všetky dôležité a aktuálne informácie alebo možnosť len tak sa zabaviť. Navyše s ňou môžu užívatelia v Orange hre vyhrať skvelé ceny – mobily, tablety či lístky na budúcoročný festival. Aplikácia je dostupná v slovenskom aj v anglickom jazyku v obchodoch s aplikáciami pre zariadenia Apple (App Store) a Android (Google Play Store).

Festivalový SMS servis

Pre tých, ktorí nevyužijú oficiálnu aplikáciu je pripravený festivalový SMS servis, ktorý si môžu jednoducho aktivovať zaslaním SMS správy. Pre všetkých zákazníkov Orangeu je aktivačná SMS bezplatná. Zákazníci ostatných operátorov zaplatia za odpovednú prijatú SMS jednorazovo 20 centov. SMS správy prichádzajúce po aktivovaní služieb sú bezplatné. Festivalový SMS servis je dostupný v slovenčine aj v anglickom jazyku.

K dispozícii sú dva varianty služby:

1. Festivalové spravodajstvo – ponúka technicko-organizačné informácie, predpovede počasia, dopravné informácie, programové zmeny a iné. Pre aktiváciu slovenskej verzie stačí zaslať SMS správu v tvare Pohoda[medzera]info na číslo 6661 alebo pre aktiváciu anglickej verzie Pohoda[medzera]info[medzera]EN na číslo 6661.

2. Programová pripomienka – okrem základných informácií umožňuje navyše aj zasielanie upozornení na vybrané vystúpenia 15 minút pred ich začiatkom. Pre aktiváciu slovenskej verzie stačí zaslať SMS správu v tvare Pohoda na číslo 6661, v prípade anglickej verzie Pohoda[medzera]EN na číslo 6661. Pre potvrdenie registrácie je následne potrebné na stránkach www.pohodafestival.sk vložiť kód z odpovednej SMS správy.

Deaktivácia služby je možná zaslaním SMS správy v tvare Pohoda[medzera]VYP na číslo 6661. Kompletné informácie o Festivalovom SMS servise nájdete na stránke www.pohodafestival.sk.

Orange zóna na dobitie síl i telefónov

Na trenčianskom letisku počas festivalu opäť vyrastie zábavno-oddychovo-servisná Orange zóna. Okrem veľkej trávnatej relaxačnej plochy sa v nej návštevníci môžu tešiť napríklad na:

• bezplatné Wi-Fi zóny, viditeľne označené a poskytujúce aj ďalšie informácie,
• bar s občerstvením,
• Orange expertov i technologických poradcov Huawei, ktorí radi predvedú zariadenia s pripojením 4G a pomôžu s nastavením telefónov či tabletov návštevníkov,
• rozšírenú kapacitu na nabíjanie mobilných telefónov a tabletov,
• zábavný a rýchly zorbing na U-rampe,
• obľúbenú fotobúdku – Nezabúdku.

Nabíjanie telefónov

Minulý rok bolo v nabíjačkárňach Orangeu v areáli festivalu dobitých viac ako 4 800 mobilov. Na tohtoročnom festivale Orange opäť posilní kapacitu na nabíjanie. Návštevníkom budú nabíjačkárne k dispozícii nielen v spomínanej Orange zóne, ale aj pri oboch stanových mestečkách. Navyše, tento rok budú v prevádzke nepretržite počas celého festivalu.

Atraktívny program na Orange stage

Ani v tomto roku nebude chýbať druhé najväčšie festivalové pódium Orange stage, na ktorom vystúpi takmer 20 hudobných skupín. Medzi nimi napríklad elektronické duo z Londýna s názvom Goldfrapp, ale aj známa americká rapperka Azealia Banks. Domácu scénu budú reprezentovať Jana Kirschner s projektom Moruša, ale aj objav roka, bratislavská skupina Korben Dallas.

Orange Roller Disco

Už tradične je pre milovníkov hudby a in-line korčúľ pripravená aréna Orange Roller Disco. Otvorená bude vo štvrtok od 18.00 hod., v piatok a sobotu od 9.00 hod. do 2.00 hod. nadránom. Okrem zábavy na korčuliach čaká návštevníkov dobrá hudba, ktorú si počas MusicJet hodiniek môžu aj sami vyberať. V minulom roku navštívilo počas troch dní túto jedinečnú atrakciu viac ako 6 000 ľudí.

Orange Avenue v rámci stanového mestečka

Orange pre svojich facebookových fanúšikov pripravil tiež súťaž o vstupenky. Tohtoročný festival si víťazi opäť užijú pohodovo – bezplatne a bez starostí o „strechu“ nad hlavou. Spolu so vstupenkami totiž získajú aj ubytovanie v uličke Orange Avenue, v rámci stanového hotela Tent Inn, a mobilný telefón alebo tablet Huawei.

Optimistan Nadácie Orange

Tento ročník obohatí program na festivale prvýkrát aj Nadácia Orange, ktorá zastreší obľúbený stan, kde nachádzajú svoje miesto neziskové organizácie a iniciatívy. Pod názvom Optimistan prinesie zaujímavé diskusie, prednášky i divadelné a filmové prestavenia.

Nadácia Orange už 15 rokov pomáha meniť svet na lepšie miesto. Súčasťou Optimistanu preto bude aj Záhradka optimistov, kde si návštevníci festivalu budú môcť „zasadiť“ svoju slnečnicu s pozitívnym odkazom, a zároveň prispieť na dobrú vec. Za každý zasadený kvet venuje Nadácia Orange 3 eurá vybraným neziskovým organizáciám, s ktorými spolupracuje – Návrat, Liga za duševné zdravie a Linka detskej istoty. V areáli Optimistanu sa tiež bude dať nakúpiť za dobrý skutok v Obchode pre optimistov. Návštevníci si budú môcť pozrieť aj fotografie Tomáša Halásza dokumentujúce projekty podporené Nadáciou Orange.

itel.sk


24. 09. 2014 internet KOMENTÁRE: 0
FUNFÓN SO 4G SIEŤOU A NOVÝM DÁTOVÝM BALÍKOM
19. 09. 2014 internet KOMENTÁRE: 0
ORANGE PODPORUJE BOJ PROTI RIZIKÁM KOMUNIKAČNÝCH TECHNOLÓGIÍ
18. 09. 2014 internet KOMENTÁRE: 0
TABLET ZA 1 EURO UŽ AJ K PEVNÉMU INTERNETU OD ORANGEU
12. 09. 2014 kuriozity KOMENTÁRE: 0
V ORANGEI SI MOŽNO VÝHODNE POISTIŤ UŽ AJ DOMÁCNOSŤ
22. 07. 2014 mobily KOMENTÁRE: 0
V Orangeu aj zákazníci predplatených kariet si volajú navzájom zadarmo
10. 07. 2014 internet KOMENTÁRE: 0
Viac rýchlosti, viac zdieľania, ešte viac pomoci
26. 06. 2014 mobily KOMENTÁRE: 0
Cestovné poistenie pre celú rodinu na dva mesiace zadarmo
12. 06. 2014 mobily KOMENTÁRE: 0
ZÁKAZNÍCI ORANGEU KOMUNIKUJÚ V ROAMINGU AKO DOMA V CELEJ EURÓPSKEJ ÚNII
22. 03. 2013 mobily KOMENTÁRE: 0
ZAČALA SA REGISTRÁCIA NA MobileRulezz 2013 - ŠTUDENTI VĎAKA ORANGEU ZÍSKAJÚ VÝHODNEJŠIE PODMIENKY
10. 12. 2012 mobily KOMENTÁRE: 0
NEKONEČNÉ NONSTOP HOVORY V ORANGEI LEN ZA 29,99 EUR
16. 12. 2008 adsl KOMENTÁRE: 0
NADÁCIA ORANGE USPORIADA V ŠTRASBURGU EURÓPSKY KONCERT - POD PATRONÁTOM FRANCÚZSKEHO PREZIDENTA
02. 12. 2008 mobily KOMENTÁRE: 0
ORANGE UDELIL ZLATÉ SIM KARTY NAJLEPŠÍM ŠPORTOVCOM
06. 08. 2008 mobily KOMENTÁRE: 0
ORANGE PRINESIE iPhone 3G NA SLOVENSKÝ TRH 22. AUGUSTA
22. 06. 2008 mobily KOMENTÁRE: 0
LETNÉ „VIANOCE“ S ORANGEOM
25. 01. 2008 internet KOMENTÁRE: 0
ORANGE ZATRAKTÍVŇUJE SVOJ MOBILNÝ INTERNET
22. 01. 2008 mobily KOMENTÁRE: 0
ZÍSKAJTE S ORANGEOM 500 MINÚT MESAČNE LEN ZA KORUNU
22. 01. 2008 mobily KOMENTÁRE: 0
Výhodnejší prístup k internetu, e-mailom a televízii - prostredníctvom mobilu
22. 01. 2008 mobily KOMENTÁRE: 0
Akciová ponuka mobilných telefónov - od Orangue k 22.1.2008
22. 01. 2008 mobily KOMENTÁRE: 0
IBA V ORANGEI VOLANIA AŽ NA 10 ČÍSEL ZADARMO
21. 01. 2008 mobily KOMENTÁRE: 0
VIAC VÝHOD PREDOVŠETKÝM PRE VLASTNÝCH ZÁKAZNÍKOV
30. 11. 2007 mobily KOMENTÁRE: 0
ORANGE PRICHÁDZA S ORIGINÁLNYM DARČEKOM
29. 11. 2007 internet KOMENTÁRE: 0
Vianočný darček – najrýchlejší Fibernet a Digitálna TV od Orangeu
28. 11. 2007 hardware KOMENTÁRE: 0
Faktúry Orangeu už aj cez bankomaty Tatra banky
19. 11. 2007 mobily KOMENTÁRE: 0
FANTASTICKÉ VIANOČNÉ PREKVAPENIE - ORANGE ROZDÁ 54 ŠTÝLOVÝCH MERCEDESOV
19. 11. 2007 internet KOMENTÁRE: 0
ORANGE PRINÁŠA PRVÝ INTERNET BEZ HRANÍC
19. 11. 2007 mobily KOMENTÁRE: 0
VIANOCE V ORANGEI AJ PRE FIREMNÝCH ZÁKAZNÍKOV
19. 11. 2007 mobily KOMENTÁRE: 0
ORANGE PRINÁŠA ŠPECIÁLNY VIANOČNÝ BALÍK
16. 11. 2007 mobily KOMENTÁRE: 0
Vianoce splnených želaní pre „clickerov“
16. 11. 2007 mobily KOMENTÁRE: 0
Nové vianočné paušály od Orangeu
16. 11. 2007 mobily KOMENTÁRE: 0
Aktuálna ponuka mobilov od Orangeu k 16.11.2007


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   621

nie   824

K príspevku nie sú pridané žiadne komentáre.

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.Magio Internet125
COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED