ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku
Magio800x320
 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


16. 06. 2011 adsl späť

T-Mobile uvádza letnú akciovú ponuku pre podnikateľov

Spoločnosť Slovak Telekom uvádza pod značkou T-Mobile letnú akciovú ponuku pre podnikateľov. V rámci nej si budú môcť aktivovať špeciálny roamingový program a využiť aj viaceré benefity na volania, SMS či dáta.

Roamingové volania za 13 centov
Pri aktivácii či predĺžení zmluvy k programu Podnikateľ si možno aktivovať špeciálny Podnikateľ roaming. V rámci neho sa bude druhá a ďalšia minúta odchádzajúceho i prichádzajúceho hovoru účtovať iba sumou 13 centov.

T-Mobile vyčlení pre tento program špeciálnu zónu obsahujúcu viac ako 50 krajín. Patria sem primárne krajiny Európskej únie, ale zároveň sú tu zaradené aj Lichtenštajnsko, Island, Nórsko, Čierna Hora, Macedónsko alebo aj iné krajiny na ďalších svetadieloch.

Prvá minúta hovoru sa spoplatňuje štandardne, od druhej minúty sa uplatní príslušná zľava – a každá ďalšia minúta stojí 13 centov.

Podnikateľ roaming možno využívať bezplatne počas celého obdobia záväzku, ak zákazník podpíše či predĺži zmluvu do 31.8.2011, inak sa účtuje mesačne 3,99 €.

Národné volania, SMS či dáta zdarma na 3 mesiace
Ďalším benefitom letnej ponuky je možnosť získať neobmedzené volania na tri mesiace zdarma podľa využívaného programu Podnikateľ. Po ich uplynutí využíva zákazník príslušný balíček za zľavnený poplatok:


Zákazníci môžu získať k programu Podnikateľ aj Balík SMS – obsahuje rovnaké množstvo SMS ako minút. Zákazníci ho môžu využívať za 3,99 € pri variantoch Podnikateľ 90 a 150, resp. bezplatne od Podnikateľ 300.

Pri dátových programoch môžu biznis zákazníci využiť ponuku na Neobmedzený web ‘n’ walk zdarma – Podnikateľ 600 a 1200 ho majú po celý čas viazanosti bez poplatkov, pri Podnikateľovi 90 až 300 je zdarma tri mesiace a potom sa účtuje akciových 5,99 €.

Podnikatelia môžu využiť aj alternatívu dátovej služby v podobe BlackBerry Internet E-Mail, ktorý je zdarma pre Podnikateľ 600 a 1200, resp. za znížený poplatok k ostatným programom:
- 5,99 € pre Podnikateľ 300
- 7,99 € pre Podnikateľ 150
- 9,99 € pre Podnikateľ 90

_


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   811

nie   780

K príspevku nie sú pridané žiadne komentáre.

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED