ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku

 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


25. 03. 2011 adsl späť

Slovanet spolupracuje s AVG Technologies

Telekomunikačný operátor Slovanet začal spolupracovať so spoločnosťou AVG Technologies, vďaka čomu sa druhé najpredávanejšie bezpečnostné riešenie AVG Internet Security dostane k používateľom ľahšie a za výhodnejších podmienok.


Vďaka spolupráci spoločností Slovanet a AVG Technologies môžu záujemcovia o kompletnú antivírusovú ochranu AVG Internet Security odteraz využiť nový, výhodnejší spôsob jej nákupu. Unikátnou možnosťou obchodného modelu Slovanetu je poskytovanie tohto softvéru formou mesačného poplatku, pričom používateľ má nízke celkové náklady na ochranu počítača. V porovnaní s inými distribučnými kanálmi, ktoré vyžadujú jednorazový ročný poplatok, sa používateľ môže kedykoľvek rozhodnúť pre aktiváciu alebo deaktiváciu antivírusu a platí iba za obdobie, kedy ho používal. Ku komfortu prispieva aj to, že pri dlhodobom využívaní nie je nutné pravidelne obnovovať licenciu a program neobťažuje upozorneniami na končiacu platnosť licencie.

Balík AVG Internet Security 2011 môžu záujemcovia získať v ktorejkoľvek pobočke Slovanetu a existujúci zákazníci si ho môžu aktivovať aj priamo cez portál Môj Slovanet. Záujemca môže využívať plnú verziu za mesačný poplatok 2,70 €, za úvodné získanie licencie zaplatí zriaďovací poplatok 1 €. Slovanet ponúka toto komplexné ochranné riešenie PC bez podmienky využívania inej jeho služby a bez viazanosti. Využiť ho teda môžu aj tí, ktorí majú internetové pripojenie od iného operátora.

AVG Internet Security 2011 obsahuje okrem ochrany pred vírusmi aj firewall, ochranu pred nevyžiadanou poštou, ochranu identity a kontrolu odkazov v sociálnych sieťach. Pre čo najvyššiu ochranu počítača Slovanet odporúča využívať kombinaciu aplikácie typu AVG Internet Security spolu s nedávno uvedeným vlastným produktom Strážca prístupu, ktorý chráni samotnú internetovú prípojku zariadeniami umiestnenými v sieti operátora a umožňuje blokovať prístup k vybraným typom nevhodných webových stránok.

_


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   742

nie   711

K príspevku nie sú pridané žiadne komentáre.

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.Magio Internet125
COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED