ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku

 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


22. 04. 2010 adsl späť

Satelitná televízia UPC Direct prinesie nové program&y a vyššiu kvalitu

UPC Direct začína s presmerovaním parabol a skvalitňovaním služby

Diváci satelitnej televízie UPC Direct sa od 1. mája môžu tešiť na množstvo nových programov, na programy v HD kvalite a vyššiu kvalitu televízneho signálu. Vďaka presunu na nový satelit získajú viac ako 30 nových atraktívnych programov, ako je napríklad Fishing & Hunting, History Channel či National Geographic Wild. Rozšírenie programovej ponuky, ako aj presmerovanie zákazníckych antén, zabezpečí prevádzkovateľ služby UPC Direct na vlastné náklady. Diváci, ktorí majú doma televízory s označením HD ready, majú možnosť získať aj výhodu v podobe programov vysielaných vo vysokom rozlíšení, ako je Nova Sport HD alebo History HD.

Výrazné skvalitnenie satelitnej televízie UPC Direct je výsledkom jej presunu na nové satelity Thor 5 a Thor 6, čoho súčasťou je aj presmerovanie zákazníckych antén na novú satelitnú pozíciu 0,8 stupňa západne. Zákazníci sú už o tom priebežne informovaní a zároveň osobne kontaktovaní v súvislosti s presmerovaním parabol odbornými technikmi alebo svojpomocne. Tento proces potrvá približne 3 mesiace. „Nové programy a nové služby chceme poskytnúť našim zákazníkom v najkratšom možnom čase,“ povedal Magnus Ternsjo, generálny riaditeľ spoločnosti UPC DTH. „Diváci satelitnej televízie UPC Direct získajú nové programy a prístup k novým službám, vrátane HD programov a digitálneho nahrávania (DVR), ktoré im umožnia ovládať ich televíziu ako nikdy predtým.“

Nová spoločnosť – UPC DTH
Súčasťou presmerovania služby UPC Direct na novú satelitnú pozíciu je aj presun užívateľov k novému prevádzkovateľovi, spoločnosti UPC DTH S.a.r.l. so sídlom v Luxembursku. Založila ju spoločnosť UPC, s cieľom sústrediť prevádzku satelitnej televízie v Česku, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku do jedného podniku. V rovnakom období spoločnosť podpísala dlhodobý kontrakt na využívanie satelitnej kapacity s nórskou spoločnosťou Telenor (presun na satelity Thor 5 a Thor 6) a kontakt so spoločnosťou SES Astra Techcom pre vysielacie satelitné služby.

UPC Broadband (UPC) je európskou divíziou spoločnosti Liberty Global, Inc., vedúcim medzinárodným poskytovateľom káblových služieb. UPC poskytuje televízne služby, hlasové služby a vysoko-rýchlostný prístup k internetu 13 miliónom zákazníkov v 10 európskych krajinách. Spoločnosť UPC zamestnáva v Európe takmer 15 000 pracovníkov usilujúcich sa o to, aby do služieb poskytovaných spoločnosťami UPC vnášali jednoduchý a osobnostný ľudský prístup.

_


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   861

nie   867

K príspevku nie sú pridané žiadne komentáre.

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.Magio LM
COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED