ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku
Magio800x320
 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


Magio Internet27. 03. 2010 mobily späť

Mestský hudobný festival T-Mobile Music City pokračuje aj v tomto roku. - Začína sa v Žiline

24 hodín rozmanitej hudobnej produkcie, nezameniteľná atmosféra, kluby a námestia plné ľudí. Aj takto by sa dal charakterizovať unikátny projekt spoločnosti T-Mobile, ktorý prináša hudbu zadarmo pre všetkých priamo do mesta.


Hudba pre všetkých zadarmo po celom meste

Tretia séria mestských hudobných festivalov T-Mobile Music City sľubuje rovnako dobrú zábavu ako po minulé roky. Tentokrát sa obľúbení slovenskí a zahraniční hudobní interpreti postupne predstavia v Žiline, Rimavskej Sobote, Piešťanoch a Bratislave, a to už tradične aj na mimoriadne netradičných miestach.

„Na festivaloch T-Mobile Music City sme v uplynulých rokoch privítali spolu viac ako 100 000 ľudí. Poprední interpreti domácej i zahraničnej scény zadarmo priamo v meste, aj na netradičných miestach a v netradičných zostavách - to je niečo, čo ľudí zaujíma, pretože na Slovensku je to stále veľmi unikátne. V tomto roku chceme urobiť radosť obyvateľom ďalších miest.“ hovorí Miriam Benčíková-Kušnírová, šéfka marketingovej komunikácie T-Mobilu.

Tohtoročnú mestskú hudobnú sezónu otvorí už 23. apríla Žilina. Tá je známa svojou undergroundovou a klubovou scénou, čo sa odzrkadlí najmä na rozmiestnení pódií. Hudba tu zaznie už v ranných hodinách napríklad aj v podchode železničnej stanice. Na hlavnom pódiu v Garmin aréne sa predstaví Žena z lesoparku, Lavagance, Hex, Puding pani Elvisovej a hlavná hviezda večera Richard Müller. Parkovisko MŠK Žilina bude zasa vyhradené pre hip-hop stage a interpretov ako Rytmus & Kontrafakt, Moja reč či Vec & Zverina. Na svoje si prídu aj milovníci alternatívnej či tanečnej hudby.

V júni sa festival presunie do Rimavskej Soboty, v septembri do Piešťan. Bodku za hudobným mestským festivalom dá už tradične Bratislava v novembri.

Informácie o prípravách a priebehu festivalov budú dostupné na portáli www.t-musiccity.sk. Fanúšikovia tu nájdu nielen aktuálne informácie, ale aj priestor, kde môžu vyjadriť svoje názory, postrehy a dojmy zo sveta hudby. Stránka im umožní zapojiť sa do súťaží, ale aj prezentovať svoju vlastnú hudobnú tvorbu.

_


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   406

nie   416

FLKQMqaG

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.Magio LM
COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED