ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku

 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


Magio Internet18. 02. 2010 pevné linky späť

Digitálna káblová televízia UPC od marca dostupná až 400 000 domácnostiam

UPC Digital expanduje do Dunajskej Stredy, Levíc a Spišskej Novej Vsi, internet UPC Fiber Power s rýchlosťou až do 120 Mbit/s bude aj v Nových Zámkoch a Leviciach


Digitálna káblová televízia UPC bude od marca dostupná až pre 400 000 domácností. Výhody a prednosti služby UPC Digital budú môcť od začiatku tretieho mesiaca využívať aj obyvatelia Dunajskej Stredy, Levíc a Spišskej Novej Vsi. Digitálna televízia, ktorú poskytuje triple play operátor UPC Broadband Slovakia, tak bude dostupná už v 13 mestách: Bratislave, Košiciach, Žiline, Prešove, Trnave, Banskej Bystrici, Pezinku, Zvolene, Poprade, Nových Zámkoch, Dunajskej Strede, Leviciach a Spišskej Novej Vsi.

Oddnes je rozšírená aj dostupnosť hyper-rýchleho internetu UPC Fiber Power, ktorý ponúka prenosové rýchlosti až do 120 Mbit/s. Ten je oddnes dostupný aj v Nových Zámkoch a čoskoro bude taktiež sprístupnený v Leviciach. Internet UPC Fiber Power 120 je založený na technológii EuroDOCSIS 3.0 a prevádzkovaný je po najmodernejšej opticko-koaxiálnej sieti UPC. Záujemcovia o internet UPC Fiber Power si dnes môžu vybrať spomedzi 5 služieb s prenosovými rýchlosťami od 2 až do 120 Mbit/s.

Obľúbená digitálna televízia UPC Digital
za cenu od 10 eur mesačne ponúka množstvo programov, vysokú kvalitu obrazu a zvuku a celý rad funkcií, ktoré zvyšujú divácky komfort. Jednou z najobľúbenejších funkcií je DVR – digitálne video nahrávanie, ktoré umožňuje nahrať až 90 hodín programu na zabudovaný hard-disk, a paralelne nahrávať až 4 programy. Medzi ďalšie obľúbené funkcie patrí EPG – elektronický programový sprievodca s prehľadom programov na 7 dní vopred, ďalej funkcia time shift, ktorá umožňuje pozastaviť, nahrať, pretočiť a sledovať program od okamihu pozastavenia. Nechýba ani možnosť výberu jazykovej verzie sledovaného programu, vysielanie v širokouhlom formáte atď.

Dôležitou prednosťou UPC Digital je bonus v podobe analógovej káblovej televízie:
zákazník platí len za digitál, v cene ktorého získava aj desiatky analógových programov. Vďaka tomu UPC Digital umožňuje pripojiť všetky televízory v domácnosti prostredníctvom iba jedného set top boxu. Ďalšou prednosťou UPC Digital sú minimálne vstupné náklady: set top box aj karta pre digitálny televízny príjem sú automatickou súčasťou televíznych služieb UPC, depozit za set top box a kartu zákazník v kampani neplatí.

_


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   415

nie   427

kyOVpgWyFzlS

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.RAKÚSKO
COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED