ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku
Magio800x320
 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov



  Porovnanie pripojení



  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News 



  Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy



  pošlite nám e-mail
  intro animácia


Magio Internet



14. 05. 2009 adsl späť

Zmeny konfigurácie DSL siete v ďalších lokalitách

Zmeny v konfigurácii prístupovej DSL siete, cez ktorú sa pripájajú zákazníci T-Comu, ale aj alternatívnych poskytovateľov do internetu, prebiehajú dnes v týchto mestách a obciach: Nové Zámky, Kolárovo, Tvrdošovce, Palárikovo, Komjatice, Hurbanovo, Muráň, Dvory nad Žitavou, Revúca, Úľany nad Žitavou, Telgárt, Bešeňov, Hul, Trávnica, Jasová, Bardoňovo, Andovce, Černík, Semerovo.




--------------------------------------------------------------------------------


O zmenách v DSL sieti:
Úpravy umožnia T-Comu poskytovať najmodernejšie vysokorýchlostné pripojenie 4G internet na báze DSL väčšiemu množstvu zákazníkov. Nová konfigurácia siete si u časti zákazníkov vyžiada aktualizáciu firmvéru DSL modemu. Tá im zabezpečí bezproblémové fungovanie internetu na najmodernejšej platforme. Úpravy sa dotknú používateľov, ktorí majú doma jeden z modemov: Glitel GT-318RI, Microcom AD2706 alebo Topcom Webracer 821.*
Zákazníci, ktorí už majú aktualizovaný firmvér, nepocítia žiadne zmeny a pripojenie im bude fungovať bez problémov. Tí, ktorí ešte aktualizáciu nespravili, ostanú pripojení až do času, kým sa ich modem neodpojí od siete alebo kým ho nereštartujú. Ich modem sa následne nebude vedieť pripojiť. Zákazníci tomu môžu predísť ak si čo najskôr stiahnu aktualizovaný firmvér zo stránky www.aktualizacia.t-com.sk, kde nájdu aj podrobný obrázkový postup.

V prípade, že si zákazník neaktualizuje firmvér modemu a ani si ho pred zmenami nestiahne do počítača, má možnosť navštíviť predajné miesto T-Comu v Šali, Dunajskej Strede a Šamoríne. Tu bezplatne dostane CD so správnymi firmvérmi pre všetky tri dotknuté modemy. Zákazníkom T-Comu sú k dispozícii aj ochotní operátori na bezplatnej Internet Hotline na čísle 0800 123 777.


_


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   667

nie   633

lwxxJrDdj
vJiselhd
mtOLgwRgWi
zJhaJByE

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.



RAKÚSKO
COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED