ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku

 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


24. 09. 2008 adsl späť

Prvá Internetová škola na Slovensku

Orange prináša jedinečnú formu vzdelávania žiakov základných a stredných škôl, prvú svojho druhu na Slovensku – internetovú školu www.oskole.sk. Internetová škola www.oskole.sk predstavuje vzdelávací portál s multimediálnym výkladom učiva II. stupňa základných škôl a stredných škôl (gymnázií), ktorý je plnohodnotnou učebnou pomôckou a okrem toho na jednom mieste prináša všetky informácie súvisiace so školou.

Internetovú školu www.oskole.sk pripravil Orange v spolupráci s desiatkami skúsených pedagógov, študentmi Vysokej školy múzických umení v Bratislave a mnohými ďalšími, ktorí na portáli spolupracovali. Obsahuje textový výklad učiva z učebných osnov II. stupňa základných a stredných škôl, respektíve gymnázií. Dopĺňajú ho stovky tzv. video lekcií. Video lekcie, ktoré exkluzívne pre internetovú školu www.oskole.sk vyrobili študenti Filmovej a televíznej fakulty Vysokej školy múzických umení v spolupráci s pedagógmi, predstavujú v slovenskom školstve úplnú novinku. Natočili ich skutoční učitelia, ktorí vysvetľujú učebnú látku a ktorí zároveň vytvorili ich osnovy pre jednotlivé predmety a ročníky. Žiaci tak budú mať odteraz možnosť pozrieť si výklad danej látky ešte raz, ak ju v škole dostatočne nepochopili, alebo ak počas vyučovania v škole chýbali.

Orange prostredníctvom grantov Konta Orange dlhodobo podporuje inovatívne formy vzdelávania. S internetovou školou www.oskole.sk rozširuje svoje pôsobenie v oblasti podpory vzdelávania o aktívnu formu, tzv. i-štúdium. Jeho podstatou je, že spája výhody moderných informačných technológií, ale prináša aj vlastný vzdelávací obsah, kvalitu ktorého zastrešujú odborníci.

„Teší nás, že sa nám podarilo priniesť unikátny nástroj internetového vzdelávania, internetovú školu www.oskole.sk. Internet je dôležitým zdrojom informácií pri štúdiu. Chceme, aby bol aj užitočnou a kvalitnou učebnou pomôckou. Preto sme sa rozhodli na jednom mieste sprístupniť vzdelávací obsah vytvorený a garantovaný odborníkmi. Veríme, že sa stane pravidelne navštevovanou destináciou pre všetkých žiakov a študentov,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko Pavol Lančarič.

_


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   778

nie   764

K príspevku nie sú pridané žiadne komentáre.

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.RAKÚSKO
COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED