ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku

 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


02. 09. 2008 adsl späť

Rozšírenie dostupnosti UPC triple play televízie o ďalších 19 miest

Spoločnosť UPC v septembri rozšíri dostupnosť triple play služieb do ďalších dvanástich miest. Balíček televízie, internetu a telefónie od UPC budú môcť už v najbližších dňoch využívať obyvatelia Popradu, Zvolena, Trenčína, Pezinka, Levíc, Nových Zámkov, Šamorína, Dunajskej Stredy, Hlohovca a Štúrova, a v polovici septembra pribudnú mestá Spišská Nová Ves a Michalovce, kde bude zároveň sprístupnený internet chello. Spolu s Bratislavou, Košicami, Banskou Bystricou, Žilinou a Trnavou tak bude UPC triple play dostupný obyvateľom spolu už v 17 mestách. A do konca roka bude triple play od UPC expandovať ešte do ďalších dvoch – Prešova a Bardejova - takže celkovo bude dostupný až v 19 mestách.

Triple play za 666 Sk (22,11 €): UPC dnes taktiež uviedlo najlacnejší triple play balík s mesačným paušálom len 666 Sk (22,11 €). Používatelia tohto balíka získajú skvelú kombináciu televízie, internetu a pevnej telefónnej linky: rozšírený súbor káblovej televízie s desiatkami TV kanálov, internet chello x small s prenosovými rýchlosťami do 512/256 Kb/s určený najmä začínajúcim internetovým surfistom a do tretice bezplatné neobmedzené telefónne volania v sieti UPC. Spoločnosť UPC ponúka taktiež ďalšie triple play balíky obsahujúce až 85 programov digitálnej televízie, internet s rýchlosťami až do 20 Mb/s a neobmedzené volania do všetkých pevných sietí v SR zadarmo.

Čo je triple play: UPC triple play predstavuje cenovo výhodnú kombináciu troch služieb – televízie, internetu a telefónie. Za cenovo zvýhodnený fixný mesačný paušál užívateľ získa možnosť sledovať niekoľko desiatok digitálnych a analógových TV staníc všetkých žánrov s pripojením na všetky televízory v domácnosti, ďalej vysokorýchlostný internet chello šírený po hybridnej opticko-koaxiálnej sieti a nakoniec možnosť telefonovať v cene paušálu do všetkých pevných sietí v SR a úplne zadarmo v rámci siete UPC.

Nízke ceny a vstupné náklady: Výhodou UPC triple play služieb, okrem nízkeho mesačného paušálu a najvyššej kvalite služieb, sú aj minimálne vstupné náklady, ktoré predstavujú iba 1 Sk. Zákazník môže totiž využiť bonusy aktuálnej kampane, ktorá ponúka inštaláciu len za 1 Sk a modem za depozit 0,- korún.

Prednosti a výhody:
medzi významné prednosti triple play služby v ponuke spoločnosti UPC bezpochyby patrí možnosť pripojiť na káblovú televíziu všetky televízory v domácnosti. Túto výhodu získavajú zákazníci UPC triple play ako bonus, nemusia zaň nič platiť. Ďalšou výhodou UPC triple play sú vysoké prenosové rýchlosti internetových služieb chello, ktoré dosahujú až 20 Mb/s, pričom počet PC pripojených na službu chello nie je nijako limitovaný. Do tretice, významnou prednosťou UPC triple play je pevná telefónna linka, s ktorou môže užívateľ neobmedzene telefonovať do všetkých pevných telefónnych sietí na Slovensku. Aj preto využíva telefónnu pevnú linku od UPC už takmer 15 000 slovenských domácností.


_


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   817

nie   836

K príspevku nie sú pridané žiadne komentáre.

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.Magio LM
COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED