ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku

 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


07. 11. 2005 mobily späť

Firmy odteraz s Orangeom môžu ušetriť polovicu mesačných nákladov

Firemní zákazníci Orangeu môžu odteraz ušetriť každý mesiac presne polovicu nákladov na vybrané komunikačné služby vďaka novej službe Efektívny biznis balík. Ten obsahuje najzaujímavejšie hlasové biznis služby Orangeu ako Virtuálna recepcia, Zvýhodnená biznis skupina, Správa firemnej komunikácie/Kontrola firemnej spotreby a Klasifikácia spotreby za zvýhodnenú „balíkovú“ cenu. Svoje komunikačné potreby tak môžu najmä malé a stredne veľké firmy vyriešiť jednoducho, výhodne a bez zložitých výpočtov.
Služby zahrnuté v Efektívnom biznis balíku pokrývajú základné telekomunikačné potreby každej menšej a stredne veľkej firmy. Profesionálne pôsobiaca telefonická recepcia bez dodatočných nárokov na personál, voľné volania medzi zamestnancami firmy už od prvej sekundy hovoru, dokonalý prehľad o využívaní firemných mobilných telefónov, odlíšenie súkromných a služobných hovorov zamestnancov, či možnosť telefonovať výhodnejšie – to všetko sú výhody, ktoré Efektívny biznis balík prináša záujemcom za podstatne nižšie ceny, ako keby si firma uvedené služby aktivovala samostatne.
Virtuálna recepcia umožňuje jednotný a centralizovaný telefonický prístup do firmy a okrem možnosti prehrať volajúcemu prednahraté informácie ponúka aj funkcie prepojenia
na volaného účastníka vo firme a uloženia odkazu. Je určená najmä malým spoločnostiam, ktoré chcú zjednodušiť a zefektívniť telefonický kontakt medzi firmou a jej zákazníkmi. Bez toho, aby firma vynakladala nemalé prostriedky na zakúpenie technických zariadení či obslužný personál, môže využívaním Virtuálnej recepcie od Orangeu pôsobiť profesionálne a dôveryhodne. V rámci Efektívneho biznis balíka získa firma túto službu za polovičnú cenu – s mesačným poplatkom len 495 Sk bez DPH.
Služba Zvýhodnená biznis skupina od 1. sekundy – Voľné volania v rámci firmy umožňuje vytvoriť uzatvorenú skupinu mobilných užívateľov (napríklad zamestnancov jednej firmy), ktorým Orange nebude účtovať vzájomné hovory. Kedykoľvek si zamestnanci medzi sebou zavolajú, nebudú čerpať ani minúty predplatené v mesačnom programe. Ušetria ich napríklad na volania na ostatné účastnícke čísla v sieti Orange Slovensko, alebo do ostatných telekomunikačných sietí v SR, či do pevných sietí vo všetkých krajinách Európskej únie. Mesačný poplatok za túto službu sa platí za každú SIM kartu zaradenú do ZBS. V rámci Efektívneho biznis balíka ušetrí zákazník každý mesiac polovicu mesačného poplatku za službu, ktorý po tejto zľave predstavuje 115 Sk bez DPH.
Správa firemnej komunikácie / Kontrola firemnej spotreby je nástroj na optimalizáciu telekomunikačných nákladov vo firmách. Prostredníctvom internetového rozhrania prináša detailný prehľad o volaniach a umožňuje internú kontrolu nákladov na telefonovanie vo firme. Umožňuje priamo od stola ovplyvňovať rozdelenie nákladov na mobilné telefonovanie za celú firmu alebo za jednotlivcov, aktivovať a deaktivovať doplnkové služby, prehliadať faktúry a detailné elektronické výpisy o uskutočnených hovoroch alebo zistiť počet predplatených a voľných minút. V rámci Efektívneho biznis balíka je táto služba pre firmy dostupná za polovičný mesačný poplatok 100 Sk bez DPH.
Klasifikácia spotreby umožňuje rozlišovať služobné a súkromné hovory zamestnancov a vytvárať prehľady hovorov v klasifikácii na súkromné a služobné na mesačnej báze alebo na vyžiadanie. V rámci Efektívneho biznis balíka je pre firmy táto služba dostupná za polovičnú cenu 500 Sk bez DPH mesačne.
Efektívny biznis balík si môžu aktivovať firemní zákazníci Orangeu, ktorí využívajú najmenej 5 SIM kariet s niektorým z mesačných programov Orangeu.

itel.sk


23. 09. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Firemné maily si odteraz môžete vybaviť kdekoľvek a kedykoľvek
14. 09. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Orange sprevádzkoval už 1 500. základňovú stanicu
30. 08. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Nové a jednoduché volacie programy od Orangeu
31. 05. 2005 internet KOMENTÁRE: 0
ZNAČKOVÝ NOTEBOOK HP S ORANGE INTERNETOM
17. 05. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
270 minút volaní a 30 SMS za 555 korún mesačne - v novom paušále 90+SMS od Orangeu
15. 05. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Orange vyzýva svojich zákazníkov - vypnite si mobilné telefóny
11. 05. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
ORANGE A LUCASFILM SPOJILI SVOJE SILY
11. 04. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Nové mini paušály od Orangeu


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   684

nie   712

K príspevku nie sú pridané žiadne komentáre.

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.Magio Internet125
COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED