ITEL = TELEKOMUNIKÁCIE A INTERNET
Copyright Na hlavn strnku

 
 


  Výpočet ceny hovoru
  Optimálny tel. program
  Cenníky operátorov  Porovnanie pripojení  Mobily
  Pevné linky / ISDN
  Internet
  ADSL
  News   Výber mobilu
  Výber GSM brány
  Výber ISDN telefónu
  Výber. tel. ústredne
  Výber ISDN TA
  Výber ISDN routera

  Porovnania mobilov
  Porovnania GSM brán
  Porov. ISDN telefónov
  Porov. tel. ústrední
  Porovnania ISDN TA
  Porov. ISDN routerov

  ISDN riešenia
  ADSL modemy  pošlite nám e-mail
  intro animácia


23. 09. 2005 mobily späť

Firemné maily si odteraz môžete vybaviť kdekoľvek a kedykoľvekZákazníci Orangeu si môžu odteraz svoje pracovné povinnosti vybaviť pohodlne zo svojho mobilného telefónu kdekoľvek, kde je signál spoločnosti Orange Slovensko, ako aj v zahraničí v sieťach GPRS roamingových partnerov. So všetkými funkciami firemného mailboxu môžu pracovať vďaka novej službe Orange biznis mail aj na služobných cestách alebo počas čakania na pracovné stretnutie. Služba Orange biznis mail tak výrazne šetrí čas a peniaze všetkých jej užívateľov.
Od 21. septembra si môžu všetci záujemcovia aktivovať službu Orange biznis mail, ktorá umožňuje prácu s e-mailami, adresárom, kalendárom, poznámkami a úlohami, ktoré sú dostupné v rámci vnútropodnikovej siete. Vďaka automatickej synchronizácii môžu byť zákazníci neustále v kontakte s aktuálnymi informáciami a nepremeškajú tak žiaden e-mail, schôdzku ani úlohu.

Orange biznis mail je služba, ktorá umožňuje automatickú synchronizáciu informácií uložených na firemnom e-mailovom serveri zákazníka (MS Exchange alebo Lotus Domino) s mobilným zariadením (mobilný telefón alebo PDA s dátovým modemom). Akonáhle dostane užívateľ služby e-mail do svojej firemnej schránky, vzápätí si ho môže prečítať na displeji svojho mobilného telefónu. Zákazníci môžu zároveň dostávať SMS notifikácie o nových e-mailoch, pripomienkach k schôdzkam a dennom kalendári na viacero definovaných mobilných telefónov. Okrem mobilných telefónov služba Orange biznis mail umožňuje prístup k firemným e-mailom aj prostredníctvom internetu alebo WAP-u.

Pre zákazníkov sú v ponuke dva varianty služby – Orange biznis mail je určený pre menšie firmy s vlastným e-mailovým serverom, v ktorých službu Orange biznis mail využíva maximálne 20 užívateľov. Jej výhodou je jednoduchá a rýchla inštalácia, pri ktorej nie je potrebný žiaden zásah do počítačovej siete firmy. Prijímanie SMS notifikácií je zahrnuté do mesačného poplatku. Orange biznis mail profesionál je určený pre stredné a veľké firmy s vlastným e-mailovým serverom pre neobmedzený počet užívateľov a vyžaduje inštaláciu vlastného synchronizačného servera priamo v počítačovej sieti zákazníka.

Službu Orange biznis mail podporuje veľké množstvo mobilných zariadení (napríklad HP iPAQ hw 6515 , SPV C500, Sony Ericsson P910i, Nokia 6230i a Nokia 6020). Na to, aby zákazník mohol službu Orange biznis mail využívať je potrebné, aby mal aktivovanú niektorú z dátových služieb (Orange World, Orange internet, dátové balíky). Do 31. decembra 2005 môžu zákazníci získať službu Orange World mini na 12 mesiacov za mesačný poplatok 1 Sk bez DPH, ak budú mať nepretržite počas jedného roka súčasne aktivované služby Orange biznis mail a Orange World mini.

Služba Orange biznis mail spĺňa tie najprísnejšie nároky na ochranu a zabezpečenie citlivých firemných dát, ktoré sú prenášané prostredníctvom mobilných zariadení, pričom všetky dáta osobného charakteru sú chránené proti neoprávnenému použitiu. Informácie sú v rámci tejto služby sú prenášané v zašifrovanej podobe prostredníctvom technológie GPRS/EDGE.

Dodávateľom technológie je americká spoločnosť Intellisync Corporation, ktorá je jedným z najväčších poskytovateľov softvéru pre mobilné zariadenia a platformy pre mobilných operátorov a výrobcov mobilných zariadení na svete.

itel.sk


07. 11. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Firmy odteraz s Orangeom môžu ušetriť polovicu mesačných nákladov
14. 09. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Orange sprevádzkoval už 1 500. základňovú stanicu
30. 08. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Nové a jednoduché volacie programy od Orangeu
31. 05. 2005 internet KOMENTÁRE: 0
ZNAČKOVÝ NOTEBOOK HP S ORANGE INTERNETOM
17. 05. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
270 minút volaní a 30 SMS za 555 korún mesačne - v novom paušále 90+SMS od Orangeu
15. 05. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Orange vyzýva svojich zákazníkov - vypnite si mobilné telefóny
11. 05. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
ORANGE A LUCASFILM SPOJILI SVOJE SILY
11. 04. 2005 mobily KOMENTÁRE: 0
Nové mini paušály od Orangeu


Pozdával sa vám tento príspevok?

áno   699

nie   710

K príspevku nie sú pridané žiadne komentáre.

  Zobraziť všetky komentáre
alebo pridať nový
komentár.COPYRIGHT © 2002 - ITEL - ALL RIGHTS RESERVED